Ще задовго до карантинних заходів, оголошених в Рокитнівському районі, на стадіоні ПрАТ “Рокитнівський скляний завод” закипіла робота…Відповідно затвердженого плану реконструкції, працівниками підприємства було проведено озеленення території: висаджено майже 200 шт. дерев (липа, береза, клен, дуб, каштан) та декоративних кущів, облаштовані квітники, доріжки… Після зимової негоди приведені в належний вигляд всі наявні споруди, фотбольне поле…

Працівники енергоцеху прокладають доріжки.

Проте справжнім подарунком для всіх жителів вул. Радянської та Пролетарської на Зелені свята стало оновлення дитячого майданчика, який запрацював з моменту проведення реконструкції стадіону, та складався з двох гойдалок, каруселі, переважки, двох будиночків, тренажерів. Тепер, немов за помахом палички чарівника, тут з’явились додаткові гойдалки, пісочниця, велика смуга “перешкод” із різноманітними драбинками, лабіринтами, що нагадують “різнокольорову гусеницю-сороканіжку”, лавочки для батьків, баскетбольна площадка зі спецпокриттям і т.д.
Встановлення нових ігрових зон на майданчику, стало абсолютною несподіванкою для всіх мешканців мікрорайону. Адже, навіть у прохолодні зимові дні, на стадіоні склозаводу завжди вистачало бажаючих провести з користю час. Тож діти не можуть дочекатись, аби випробувати усі гірки, гойдалки, драбинки тощо, які для них встановили працівники склозаводу.

Комерційний директор І.Карунас, начальник транспортного цеху С.Маринич, працівники РБЦ, транспортного цеху. гаража на облаштуванні майданчика

– При розгляді напрямків покращення інфраструктури стадіону ПрАТ “Рокитнівський скляний завод”, – зазначив генеральний директор підприємства Леонід Паробочий, – ми вирішили зупинитись саме на оновленні дитячого майданчика та озелененні території. Вважаю, що кошти мають вкладатись саме у дітей та молодь. Адже активне дозвілля – це значний вклад у здоров’я майбутнього покоління. Що стосується майданчика, то місце розташування обране не випадково. По-перше, на стадіоні є вільна площа, яка дозволила втілити усі задуми в життя. По-друге, територія стадіону охороняється. Це дуже важливо, оскільки неодноразово, зокрема, у селищі, доводилося стикатись з випадками, коли вандали шкодили дитячим майданчикам. Відтепер на стадіоні облаштовані гральні та розвиваючі секції для дітей, баскетбольна площадка зі спецпокриттям, є місце для батьків, тренажери для активної та спортивної молоді. Спорт неодмінно потрібно розвивати та популяризувати. У нас є ще багато задумів, сподіваюсь, їх реалізуємо з часом.

Підготовчі роботи.

Тож, встановленим об’єктам залишається гарно пережити негоду, наразі дощить, а позавершенню карантинних обмежень, гідно зустріти дітей та дорослих жителів і гостей селища. Слід віддати належне адміністрації, трудовому колективу ПрАТ “Рокитнівський скляний завод”, всім, хто доклав значних зусиль для відновлення стадіону, облаштуванню дитячого майданчика, озлененню прилеглої території. А тому найкращою подякою, за зроблене, є не помпезні слова, а щирі посмішки та захоплене «ого, як гарно!» із вуст маленьких рокитнівчан.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here