Віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков визнає, що контролювати дотримання перемир’я з боку бойовиків Україні не вдасться і це мають робити члени місії ОБСЄ.

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на матеріал “РБК-Україна“.

Зокрема, Резніков зазначив, що за це відповідає СММ ОБСЄ, хоча, як відомо, вільній роботі місії на непідконтрольних територіях перешкоджають бойовики.

“Хай вони (бойовики, – ред.) їм (СММ ОБСЄ, – ред.) і доповідають, що ось умовний боєць Іванов переплутав, злякався тіні і вистрілив. Всі почули. Ніхто не постраждав. Зауваження зробили, вибачення прийняті”, – пояснив Резніков.

Водночас віцепрем’єр заявив, що перші факти стрільби по українських позиціях після початку перемир’я мають бути розслідувані і якщо це сталося умисно, то порушники повинні понести відповідальність згідно з рішенням ТКГ.

При цьому зазначається, що на ситуацію могла би вплинути і повноцінна робота СЦКК. Однак, наприкінці 2017 року в цій структурі залишилися тільки українські військові. Бойовики створили свою організацію з такою назвою, але її повноваження не визнаються.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here