Зелена, жовта, помаранчева та червона зона.  Саме так  на період адаптивного карантину, позначатимуть області з різними рівнями епідемічної небезпеки.

 «Сьогодні Рівненська область на межі жовтої та помаранчевої зони. У нас є доволі такий значний приріст по захворюваності – 21%. Це може свідчити про те, що ми можемо перейти в зону з більш жорсткими обмеженнями» – зазначив  начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

В регіонах, які потраплять у червону зону, заборонять працювати кінотеатрам, ТРЦ, а також курсувати громадському транспорту. В помаранчевій – забороняється робота спортзалів, закладів культури, баз відпочинку. В жовтій зоні заборонено відвідувати установи  соцзахисту, де є літні люди. А у зеленій зоні зберігається масковий режим у громадських місцях та часткове заповнення місць у кінотеатрах.

«Якщо на початку епідемії в нас північні райони різко піднімали показники захворюваності, то зараз там незначна стабілізація.  Маємо у центрі Рівненської області спалахи, які ми виявляємо, а також деякі спалахи на півдні.  Хоча вони менш значущі як у центрі. Це Костопільський та Рівненський район» – повідомив  начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Перехід з однієї зони в іншу визначає національна комісія ТЕБ та НС. Яка кожного дня моніторить ситуацію із захворюваністю у всіх областях України.

«Найгірше нам – перехід з помаранчевої в червону зону, де є заборона руху громадського транспорту, відвідування усіх громадських заходів. Це може викликати соціальну напругу. Тому мий працюємо і закликаємо усіх мешканців нашої області дотримуватись у повсякденному своєму житті дотримуватись усіх відповідних протиепідемічних заходів» –  зауважив начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Олег Вівсянник додає, управління охорони здоров’я області наразі не фіксує великих спалахів захворюваності в якомусь окремому регіоні, що дозволяло б віднести його до червоної зони рівня епідемічної небезпеки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here