У Білорусі за десять днів до виборів президента посилюють заходи безпеки під час проведення мітингів кандидатів. Про це заявив держсекретар Ради безпеки Білорусі Андрій Равков на зустрічі з кандидатами, яких напередодні терміново викликали у Центральну виборчу комісіюЦВК Білорусі терміново викликала усіх кандидатів в президенти, причину не назвала.

Кандидатка Анна Конопацька розповіла TUT.by, що на зустрічі Равков заявив про можливі провокації і про посилення заходів безпеки на мітингах і зустрічах з кандидатами. Тепер на масових заходах будуть встановлені рамки і загородження.

Інший кандидат — Сергій Черечень заявив, що Равков на зустрічі розповів, що в Росії готуються такі угруповання, і тому масові заходи можуть бути небезпечними.

Кандидат Андрій Дмитрієв розповів, що Равков попередив про можливе відключення інтернету, якщо виникне загроза для національної безпеки, пише Euroradio.fm.

На 30 липня у Мінську запланований великий мітинг головної конкурентки президента Олександра Лукашенка — Світлани Тихановської. Вона заявила, що не планує відмовлятися від проведення мітингів, але заходи безпеки посилить.

Білоруські ЗМІ також повідомили, що 30 липня викликали на допит дружину екскандидата у президенти Валерія Цепкало, який покинув країнуВибори у Білорусі: екскандидат у президенти Цепкало разом з дітьми залишив країну, — Вероніку Цепкало. Вона заявила, що розцінює це як політичний тиск на кампанію об’єднаного штабу. Також зранку затримали її сестру – співробітницю Белгазпромбанку.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here