Родичі загиблих у разі отримання відшкодувань, які їх не влаштують, можуть позиватися.

Напередодні відбулися перемови між Іраном та представниками спеціальної координаційної групи, що допомагає родинам загиблих унаслідок падіння “Боїнга” поблизу Тегерана на початку року. В українському МЗС зазначають, що діалог видався продуктивним.

Перемови між представниками спеціальної міжнародної координаційної групи та Ірану щодо збитого лайнера МАУ відбулися учора, 30 липня, у Києві. Вони тривали 11 годин і закінчилися пізно вночі.

Іран визнав, що це його ракета знищила літак. Компенсація родинам українського екіпажу загиблих буде, але про конкретні суми поки що говорити зарано.

“Сума компенсацій має бути у рамках процесу. Мають бути визначені всі обставини того, що сталося і на цьому вже буде рахуватися сума компенсацій”, – зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

До того ж, потрібно остаточно з’ясувати усі обставини, що призвели до трагедії.

Напередодні відбулися перемови між Іраном та представниками спеціальної  координаційної групи. Тієї, що допомагає родинам загиблих унаслідок падіння “Боїнга” поблизу Тегерана на початку року. В Українському МЗС задоволені: діалог продуктивний.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here