Які вихідні та святкові дні будуть в Україні у жовтні 2020 року? Які офіційні державні свята і значущі дати ми будемо відзначати в середині осені? Як і скільки українці відпочивають у жовтні 202-го? В який день в нинішньому році вітаємо вчителів? Коли буде Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та інші свята? Які ще державні і важливі міжнародні дати ми відзначаємо в жовтні 2020 року?

Осінь набирає силу. Час ґрунтовно підготуватися до зимових холодів, зайнятися консервацією сезонних овочів і фруктів, всерйоз приступити до зміцнення свого імунітету в період міжсезоння, а ще встигнути прогулятися позолоченими жовтневими алеями, надихатися осіннім повітрям, що бадьорить, закутатися в плед і насолодитися зігріваючим глінтвейном в компанії друзів. Щоб все це встигнути, дізнайтеся, коли і скільки вихідних і святкових днів буде у нас в жовтні 2020 року, і заздалегідь плануйте свій відпочинок.

Також не забудьте, що в жовтні відбудеться перехід на зимовий час-2020 в Україні. Традиційно стрілки годинника ми переведемо на 1 годину назад в останню неділю місяця – 25 жовтня. Підготуйтеся до цього заздалегідь, щоб легше пережити зміну часів.

Свята та вихідні дні в жовтні 2020 року

Жовтень надасть українцям офіційний державний вихідний – 14-го числа. Причому на цей день в середині місяця, а також середині тижня, припадає аж три значущих для України свята – Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України і День українського козацтва.

У 2020 році 14 жовтня випадає на середу, так що довгих вихідних в цьому місяці не передбачається. Але зате попередній вівторок, 13 жовтня, в честь свята буде скороченим на 1 годину.

Загальна кількість робочих днів у жовтні становить 21. А вихідних і святкових днів у середині осені буде 10.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here