Головна Новини Рокитного У селі Рокитне таки добудують аграрний ліцей

У селі Рокитне таки добудують аграрний ліцей

50
0

Потреба в будівництві додаткових корпусів аграрного ліцею у селі Рокитне Рокитнівського району на Рівненщині існує давно.

Про це заявляли батьки, влаштовуючи акції протесту. Допоки це питання вирішувалося у владних кабінетах, частина сільських дітей змушена долати кілометри для отримання знань в опорній школі № 3 однойменного райцентру Рокитне.

І ось радісна новина. Як повідомив голова Рокитнівської РДА Віктор Мініч, проблема з будівництвом навчального корпусу та їдальні Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей” зрушила з місця. У цьому році на початок будівництва виділено п’ять мільйонів гривень із залишків коштів освітньої субвенції. На позачерговій сесії Рокитнівської районної ради 25 серпня прийнято рішення про делегування функцій замовника з будівництва об’єкта Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей” в селі Рокитне департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.

Розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 вересня 2020 року за № 543 затверджено відкориговану проектну документацію на об’єкт будівництва “Реконструкція Рокитнівської НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей” по вул. Жовтнева у селі Рокитне Рокитнівського району – навчального корпусу та їдальні (І, ІІ черги)”. Загальна кошторисна вартість будівництва становить 150217,025 тис. гривень.

– Наступним етапом є оголошення департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації тендера на проведення робіт по цьому об’єкту, – прокоментував керівник Рокитнівського району Віктор Мініч.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here