Середні показники захворюваності на коронавірус за вересень свідчать, що за день від ускладнень через COVID-19 помирає приблизно 5400 людей по всьому світу. А це 1 людина за кожні 16 секунд та 226 людей за годину.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на середні показники інфікування та смерті від захворювання за вересень.

Видання також порівняло кількість смертей із тривалістю футбольного матчу — з’ясувалося, що під час 90-хвилинної гри в середньому гине 340 людей.

Кількість людей, які померли через COVID-19, вже перевалила за мільйон. Це вдвічі більше за кількість людей, які щорічно помирають від малярії — це приблизно 405 тисяч людей.

Водночас у Всесвітній організації охорони здоров’я залишаються стурбованими тим, що офіційні цифри смертей та випадків інфікування у всьому світі суттєво занижують реальну кількість через погане тестування.

Послаблення обмежень у країнах також сприяє збільшенню хворих. Наприклад, США, Бразилія та Індія, на які разом припадає майже 45% смертей від COVID-19 у всьому світі, останніми тижнями скасували заходи соціального дистанціювання.

Яка ситуація в Україні?

За минулу добу, 28 вересня, коронавірусне захворювання підтвердили у 3 627 людей. Також відомо, що 1 797 пацієнтів учора одужали, а 69 — померли від ускладнень.

Загалом в Україні за весь час епідемії коронавірусне захворювання виявили у 204 932 людей, а це більше, ніж у Китаї, звідки почалася епідемія.

В Україні 90 250 пацієнтів уже одужали, а 4 065 — померли від ускладнень. Наразі добовий рекорд виявлених випадків в Україні становив 3 833, зафіксували його 26 вересня.

Як захиститися?

Поки немає вакцини від COVID-19, у громадських місцях (магазини, громадський транспорт) рекомендують носити захисну маску, не торкатися руками обличчя, дотримуватися дистанції не менше, ніж 1,5 м одне від одного, а також часто мити руки та користуватися антисептиком. Якщо ви відчуваєте ознаки захворювання, зверніться до сімейного лікаря та самоізолюйтеся.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here