Зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до вкрай негативних наслідків для національної економіки, адже значно погіршиться мобільність населення. Про це «Укрзалізниця» заявила 19 жовтня у фейсбуці.

«Укрзалізниця» виступає за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину», – йдеться у повідомленні.

Як вказує «Укрзалізниця», щодня надходять тисячі звернень від стурбованих пасажирів щодо обмеження залізничного сполучення в окремих регіонах у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації.

«Тож ми чітко пояснюємо нашу позицію: обмеження приміського й далекого пасажирського сполучення негативно впливає на епідемічну ситуацію в Україні. За відсутності поїздів сотні тисяч людей будуть вимушені щоденно обирати для своїх подорожей автотранспорт, зокрема маршрутки», – зазначається у повідомленні.

В «Укрзалізниці» вказують, що в більшості випадків маршрутні перевізники, «на відміну від залізничних, не дотримуються належних протиепідемічних заходів».

Обмеження пасажирських перевезень може значно погіршити фінансовий стан «Укрзалізниці», пояснюють у компанії і вказують, що будуть вимушені відправити в простій понад 25 тисяч залізничників, які задіяні в організації пасажирських перевезень.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here